Nejsledovanější seriály za rok 2015

K televizní tvorbě už neodmyslitelně patří tolik oblíbené seriály. A které se hřály na výsluní zájmu diváků v minulém roce?

Vikingové. Není to seriál pro slabé povahy, kterým stačí pohled na malinkou kapičku krve a už se klátí k zemi. Zde té krve uvidíte potoky, protože je součástí příběhů ze severské mythologie. Život se v té dávné době s nikým nemazlil a nemazlí se ani s hlavním hrdinou – mladým farmářem Ragnarem.

Krev, usekané údy, úkladné vraždy, intriky a příběhy, ve kterých každý aspoň trošku oblíbený hrdina umírá. Přežije vůbec někdo ve výpravné středověké fantasy z produkce HBO – Hra o trůny? Že se jedná o divácky velmi úspěšný seriál, svědčí jeho již šestá série.

Živí mrtví (The Walking Dead) je seriál podle komiksové předlohy. Zombie jsou všude tam, kam se podíváš. A policejní důstojník Rick Grimes se svým komandem má s nimi plné ruce práce. Opět to není podívaná po slabší povahy.

Těmto bychom mohli doporučit snad nekonečnou oddechovku - sitcom Teorii velkého třesku. A chcete-li se zasmát ještě více, tak sáhněte po prověřeném americkém seriálu Jak jsem potkal vaši matku. Však je české komerční televize pro úspěšnost stále opakují.